У 15-му турі української футбольної прем'єр-ліги сезону 2022-23 років футбольний клуб "Олександрія" з однойменного міста Кіровоградської області зіграла внічию з командою "Рух" зі Львова з рахунком 1:1. Гра відбулась на стадіоні "Ніка" в Олександрії. Гості з 58-ї хвилини грали у меншості, пропустили гол і зрівняли рахунок вдесятьох.

Вже на шостій хвилині рахунок у грі могли відкривати гості. Після сольного проходу з меж штрафного майданчика суперників пробивав нападник "Руха" Юрій Климчук, та переграти голкіпера олександрійців Валентина Гороха не зміг.

Міг забивати Климчук і на 33-ій хвилин, та не зміг реалізувати вихід сам на сам з голкіпером суперників, задалеко відпустивши від себе м’яч.

На четвертій компенсованій до першого тайму хвилині Горох втретє виручив свою команду, відбивши удар з гострого кута від англійського легіонера львів’ян Соломона.

У першій половині гри господарі не створили біля воріт суперників жодного момента.

Протягом перших 45 хвилин відбулися три вимушені заміни. Замість травмованих олександрійців Артема Шулянського та Максима Третьякова на поле вийшли Артур Авагімян та Богдан Кобзар, а замість львів’янина Остапа Притули – дебютант прем’єр-ліги Денис Підгурський.

Попередження від арбітра Дениса Шурмана у першому таймі, який закінчився нульовою нічиєю, отримали двоє гравців "Олександрії" і троє гравців "Руха".

Активніше розпочали підопічні Леоніда Кучука і другий тайм. На 50-ій хвилині Юрій Климчук увійшов до штрафного суперників і точно віддав на бразильця Таллеса, удар якого по порожніх воротах у підкаті блокував захисник олександрійців Владислав Бабогло.

Господарі відповіли за п’ять хвилин схожою швидкою атакою, яка завершилася перехопленим прострілом Андрія Цурікова.

На 58-ій хвилині другу жовту картку за відмашку і, відповідно, червону отримав Юрій Климчук, залишивши "Рух" у меншості.

У більшості підопічні Юрія Гури заграли активніше і вже на 65-ій хвилині створили першу небезпеку біля воріт Дмитра Ледвія – пробивав Олег Кожушко, голкіпер парирував удар.

На 78-ій хвилині у власному штрафному майданчику помилився голкіпер львівської команди, повторно взявши м’яч в руки – господарі отримали право на вільний удар. Розіграш у виконанні Сергія Рибалки та Дениса Мірошніченка на 80-ій хвилині завершився сильним і точним ударом останнього – м’яч від поперечини залетів у ворота 19-річного Дмитра Ледвія – 1:0.

За десять хвилин гості зрівняли рахунок. Зробив це Ярослав Карабін з пенальті, призначеного за фол захисника олександрійців Максима Дячука на ньому ж – 1:1.

Після фолу півзахисника "Руха" Василя Руніча на Бабоглові у компенсований до другого тайму час на полі виникла штовханина, яка стала останнім помітним моментом гри.

Жовті карти у другій половині гри, крім вилученого Климчука, отримали ще троє гравців львівської команди і один гравець "Олександрії".

"Олександрія"-"Рух" – 1:1

Голи: Мірошніченко, 80 – Карабін, 88, пен

"Олександрія": Горох – Мірошніченко, Дячук, Бабогло, Цуріков – Рибалка, Демченко – Шулянський (Авагімян, 15), Ковалець (Волошин, 84), Третьяков (Кобзар, 40) – Кожушко (Скорко, 84)

"Рух": Ледвій – Мисик, Сапуга, Слюбик, Кітела – Довгий, Альваренга – Таллес (Карабін, 74), Притула (Підгурський, 27), Соломон (Руніч, 67) – Климчук

Попередження: Дячук, Ковалець, Рибалка – Климчук, Альваренга, Сапуга, Кітела, Таллес, Довгий, Руніч

Вилучення: Климчук

Що відомо Після 13 ігор в активі олександрійців – 24 очки, команда йде п’ятою в чемпіонаті, львів’янам нічия дозволила набрати 13 очок в 13 іграх і за додатковими показниками обійти в турнірній таблиці "Інгулець" і "Кривбас" і піднятися на 12-ту сходинку турнірної таблиці. "Олександрія" має в запасі виїзну гру першого туру з "Дніпром-1" і домашню – з харківським "Металістом 1925", "Рух" – виїзну гру з "Інгульцем" і домашню з одеським "Чорноморцем". З одеситами львівська команда має зіграти 7 грудня, для олександрійців же гра з "Рухом" була останньою офіційною грою 2022 року. Чемпіонат планують відновити в березні 2023 року. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб