Кінець минулого тижня запам'ятався не лише складною ситуацією на фронті, а й черговим викидом негативу до мережі від молодої українки. Мріяла народитися в іншій країні. 

Йдеться про 21-річну мешканку Івана-Франківська, яка вирішила у свій день народження провести пряму трансляцію та наговорила зайвого. За її словами, народитися в Україні було найбільшою помилкою.

Дівчина з Івано-Франківська назвала українців найтупішою нацією

Дівчина з Івано-Франківська назвала українців найтупішою нацією

На кадрах вона заперечує свій патріотизм, і називає український народ "найбіднішим у світі". Очевидно, дівчинка думає, що у Європі та США багатство "падає на голову" при народженні, а не результат важкої роботи. 

"Я народилася в Україні, і це моя найбільша помилка, якщо чесно. Тому я розмовляю українською, але Україна - найтупіший народ, я не патріотка, я не за Росію, але я за те, щоб народитися в іншій країні. будь-яка: Європа, Канада, Америка, але тільки не Україна. Тому що Україна - це найбідніший народ", - заявила дівчина, сміючись.

Ейфорія у неї тривала недовго, і вже наступного дня довелося вибачатися за сказане після розмови зі співробітниками Служби безпеки України. 

У новому ролику вона вже говорила, що всі її заяви не відповідають дійсності і вона за все кається. А російською мовою вона взагалі говорила вперше в житті. 

"Я хочу вибачитися за свої вчорашні дії та слова. Я так не вважаю. Я не підтримую Росію, не підтримую війну, не підтримую російську мову і російською мовою я говорила вперше в житті", - запевняє дівчина.

Крім того, вона попросила вибачення у всіх наших захисників, а також їхніх родичів, які чекають на їхні будинки.

"Я каюсь у своїх діях і обіцяю більше такого ніколи не робити. Слава Україні! Героям Слава!", - заявила вона наприкінці.

Раніше повідомлялося, що Хрюшу та Степашку також мобілізують: пропагандисти вигадали, як змусити українців припинити воювати

Також, як українцям під час війни оформити інвалідність: перелік документів та куди звертатися

Джерело