Популярна українська співачка, радіоведуча, кума артиста Дзідзьо та головна "кицька" країни Оля Цибульська частенько розміщує для своєї аудиторії свіжі публікації в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 780 тисяч людей.

Оля Цибульська поділилася неприємною новиною – її син Нестор захворів після тижня навчання у школі, і, звісно, залишився вдома на лікування. Зважаючи на все, у хлопчика звичайна застуда, співачка вже водила його до терапевта для перевірки легень.

Сина Олі Цибульської звалила з ніг серйозна хвороба і викликала судоми:

Сина Олі Цибульської звалила з ніг серйозна хвороба і викликала судоми:

Найбільше артистка злякалася, коли Нестора раптово почало трясти в машині, його схопили судоми. Їх спровокувала температура. Вона відразу звернулася до фахівця за допомогою.

"Він злякався і розплакався. Руки, ноги холодні. Губи сині, хоча температура 37,5. Я зателефонувала лікарю. У таких умовах - нурофен і свічка, якщо є необхідність. Пити ковтками і тепло закутати. 10 хвилин трешу і відпустило. Заснув", - розповіла зірка.

Сина Олі Цибульської звалила з ніг серйозна хвороба і викликала судоми:

Ще днями Цибульська писала нову пісню, але зараз її думки займає син та її здоров'я. 

"Бог постукав по голові , щоб мати згадала: коли всі здорові - решта можна вирішити. Особливо зараз. В такий складний час. Бережіть себе ❤️ми одужуємо", - повідомила вона.

Раніше ми писали про те, що син Олі Цибульської попросив у святого Миколая новенький iPhone, але мама була шокована: "Він не працював жодного разу з 24 лютого"

Джерело