Відома українська співачка та переможниця "Євробачення-2004" Руслана Лижичко підтримала українців, які залишилися без благ цивілізації через ракетні обстріли росії.

Артистка знайшла слова, щоб підбадьорити земляків у такі темні часи, а також джерело сили для кожного. Вона зазначила, що експерти та військові знають, що робити з ракетами, а от співачка взяла на себе завдання надихати.

Зірка

Зірка

"Україну неможливо "зґвалтувати". Україну можна тільки любити. Любити так, як оспівується у піснях Івасюка, що став для нас символом. Як і Леся Українка, яка надихає нас словами "Я жива, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!"- заявила Руслана.

Зірка впевнена, що захистити, дати сили та надихати можуть лише українці, один одного. Навіть незважаючи на те, що країна поринула у темряву, люди щасливі вдома.

"Якою б не була ціна нашої Незалежності, Майдан показав: ми завжди перемагаємо! У всі часи! Так було, так є і так буде! ✌️ Ми – українці! Нам є, що захищати! Нам є, за що боротися!У дні річницю Майдану, я можу сказати, що Майдан – це і є наш код. Це – код нашої нації", - згадала Лижичко.

Раніше ми писали про те, що зірка "Євробачення" Руслана застосувала найпотужнішу "зброю" проти окупантів: "Людям вірять більше"

Джерело