На Рівненщині 4 грудня почнуть застосовувати, окрім денних, і нічні планові відключення електроенергії. Про це повідомив начальник ОВА Віталій Коваль.

Посадовець пояснив, що, виходячи з лімітів потужності, доведених на Рівненську область Укренерго, Рівнеобленерго розробило графіки стабілізаційних вимкнень електроенергії, у яких “змушені вводити нічні обмеження електропостачання, оскільки нічні ліміти суттєво менші за денні”. Коваль додав, що перевищення доведених лімітів не допускаються.

“Наголошую, що у випадку необхідності термінового збалансування енергосистеми можуть застосовуватися екстрені відключення електропостачання. Також на тривалість відключень впливають аварійні ситуації в мережах. Вкотре нагадую про необхідність ощадливого використання енерговитратних приладів для запобігання перевантаження електромереж та аварійних вимкнень”, — зазначив посадовець.

Додаються нічні відключення: де і коли планують вимикати світло на Рівненщині 4 грудня

До прикладу, у Рівному планують вимикати електрику вночі у двох визначених проміжках — з 23:00 до 3:00 та з 3:00 до 7:00. По області визначені більш різноманітні часові періоди.

Графік відключень електроенергії на 4 грудня для Рівного тут. Графік відключень електроенергії на 4 грудня для області тут.

Читайте також

Звідки та скільки переселенців є на Рівненщині. Офіційні дані ОВА Де припаркувати авто у Рівному в районі пивзаводу, аби не порушувати ПДР В компанії кочегарів і рятувальників: як вчителька з Рівненщини дописувала підручник з інформатики В СБУ заявляють, що виявили проросійську літературу під час перевірки УПЦ (МП) на Рівненщині

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

Джерело