Співачка Злата Огнєвіч приголомшила сумою, яку їй вдалося зібрати для родин, які постраждали внаслідок ракетного удару по Києву. 

Збір виконавиця оголосила у свій день народження, 12 січня, та лише за добу змогла зібрати 48 тисяч гривень  для людей, чиї домівки були зруйновані від атаки РФ.

Втім, на цьому Злата не зупинилася та продовжувала збирати донати. В решті решт, в кінці збору сума на рахунку зібралася немаленька - 250 тисяч гривень.

Злата Огнєвіч зібрала чималу суму для сімей, що постраждали внаслідок ракетного удару по Києву

У своєму Instagram Огнєвіч поділилася результатами благодійного збору та подякувала кожному, хто не залишився осторонь та зробив свій внесок. 

"Ми це зробили!  Чверть мільйона гривень на допомогу постраждалим на Протасовому Яру. Ви неймовірні! У найважчі часи ми разом! Один за одного і до переможного кінця!  Я вдячна кожному, хто надіслав цей донат. Ми вже сформували списки того, що необхідно людям та починаємо закупки будівельних матеріалів, меблів та техніки. Знаючи всю ситуацію по сім'ям, я впевнена, що ми повністю закриємо потреби людей у найближчі 2 тижні. Обіймаю і ціную кожного! Ви суперсила", - написала Злата.Читайте також:

Злата Огнєвіч показала радісну зустріч з очільником Миколаївської ОВА Віталієм Кімом

Зірка кантрі-музики Бред Пейслі допоможе відновлювати будинки українців, що постраждали від війни

Дружина та діти Анатолія Анатоліча вперше від початку війни повертаються до України

Джерело