У центрі тимчасово окупованого Мелітополя ввечері 1 лютого пролунали потужні вибухи. За інформацією місцевої влади, "бавовна" завітала до російських військових.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

"У Мелітополі гучно! Щойно у центральній частині міста пролунали потужні вибухи. З'ясовуємо деталі, що палає в окупантів", - йдеться у його дописі.

У центрі Мелітополя пролунали потужні вибухи

Наразі про місце "прильотів" та обставини вибухів - невідомо.

У місцевих пабліках пишуть, що йдеться щонайменше про сім вибухів. Жителі селища Мирний Мелітопольського району повідомил, щоперший потужний вибух пролунав у центрі міста, потім продовжилася серія прильотів. За їхніми словами, "бавовна" завітала на нафтобазу. 

Яка ситуація у Мелітополі

Російські військові від початку повномасштабної війни проти України захопили Мелітополь Запорізької області. Зараз окупанти перетворили місто на військову базу та використовують для ударів по неокупованій частині України. 

Останнім часом у місті дедалі частіше чути вибухи. Так, вранці 1 лютого у Мелітополі Запорізької області спалахнула масштабна пожежа в районі бази російських загарбників. Вогонь спалахнув у районі заводу Рефма.

Як повідомив нардеп, секретар парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ Роман Костенко, Росія накопичує резерви на Запорізькому напрямку та створює там для себе умови для подальшого наступу навесні.

Читайте також:

Новини України

Війна в Україні

Новини України: відео

Джерело