Ведуча та блогерка Маша Єфросиніна емоційно відреагувала на скандал, коли хлопці організовували "п'яні" вечірки у Києві, на яких накачували дівчат алкоголем, після чого знущалися з них і виставляли відео в Інтернет.

На сторінці в Instagram Єфросиніна залишила пост, у якому різко прокоментувала цю ситуацію. Зокрема, ведуча наголосила, що навіть якби вона гола йшла Хрещатиком з написом на грудях "я люблю, коли мене ґвалтують", це не дає нікому жодного права торкатися людини фізично без її згоди.

"Навіть якби я гола йшла Хрещатиком з написом на грудях "я люблю, коли мене ґвалтують", це не дає жодному жодного права торкатися мене фізично без мого дозволу, не дає права вставляти мені в вагіну все, що кому заманеться, та не надає жодних виправдань зніманню цього, тим паче, на широкий загал! Все вищеперераховане є єдино і непохитно злочином, насильством та порушенням закону та Стамбульскоі Конвенції", - наголосила Єфросиніна.Таким чином ведуча відповіла на закиди юзерів, які стосовно цих "п'яних" вечірок у Києві говорили, що дівчата самі винні і знали, куди йшли.

Єфросиніна різко відреагувала на "п'яні" вечірки в Києві, на яких молодики знущалися з дівчат і знімали це на відео

Нагадаємо, що днями Мережі обурила новина, що хлопці у Києві влаштовували так звані "п'яні вечірки". На них вони запрошували дівчат, споювали їх, знімали їх напівоголеними, непритомними та п'яними, вчиняли сексуальне насилля, а відео – зливали у соцмережу. 1 лютого в Києві правоохоронці провели обшуки в організаторів цих вечірок. Двом молодикам, які проходять у справі щодо "п'яних" вечірок у Києві, вручили підозри, ще шістьом - видали повістки до військкомату. Відомо, що скандальні блогери родом з Івано-Франківської області, вони нібито нещодавно переїхали до Києва.

Читайте також:

Алеку Болдвіну висунули офіційне звинувачення через вбивство операторки з України Галини Гатчінс

Актори із серіалу "Усі жінки - відьми" тоді і зараз: як за 25 років змінилися виконавці головних ролей

Дружина Миколи Тищенка зізналася, що вона не в Таїланді з ним, і прокоментувала скандал з чоловіком

Джерело