СБУ викрила посадовців Міноборони на розкраданні бюджетних грошей під час будівництва казарм для військових, повідомляє пресслужба відомства.

До оборудки причетні колишній керівник Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ та старший офіцер відділу технічного нагляду за будівництвом вказаної установи.

Як повідомляє СБУ, Вони є організаторами механізму розкрадання понад 5 млн грн на будівництві казарм для військовослужбовців на території Миколаївського гарнізону.

Згідно з підписаними документами підрядник мав здійснити капітальний ремонт покрівлі, інженерних мереж електропостачання, водопроводу та каналізації у житлових спорудах.

Розкрадання грошей під час будівництва казарм: новий скандал в Міноборони

Розкрадання грошей під час будівництва казарм: новий скандал в Міноборони

Віідповідні роботи комерсанти виконали не в повному обсязі, а перераховані бюджетні гроші учасники схеми вивели у тінь.

Казарми залишились непридатними для проживання військовослужбовців.

Під час обшуків правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію з доказами оборудки.

Розкрадання грошей під час будівництва казарм: новий скандал в Міноборони

Наразі працівнику відділу технічного нагляду за будівництвом Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

Триває розслідування.

Раніше повідомлялося, що  екс-начальнику Міноборони загрожує до 8 років позбавлення волі: на що було витрачено понад 100 млн. грн.

Також повідомлялося, що у екс-заступника міністра оборони знайшли мільйони в дивані: "Недоїдав - копив копійки на старість". 

Джерело