Наші читачі знають, що ми звертаємо увагу на пророцтва відомих тарологів, астрологів та навіть екстрасенсів. Часто люди сприймають слова цих експертів дуже скептично, а дарма. Адже навіть цей Влад Росс вже не раз розповідав, що має статися і як до цього готуватися, а люди "пропускали все повз вуха".

На цей раз ми пропонуємо дізнатися, чим може обернутися для кривавого кремлівського диктатора володимира Путіна один дуже "сумний" місяць.

Влад Росс, який передбачив долю Кримського мосту, розповів зірковий розклад у себе на каналі YouTube.

За словами Влада Росса, вже цього лютого путін може відступити і дуже різко завершити війну, яку росія розв'язала проти нашої країни. Атроексперт розповів, що путін може заявити про "виконання" всіх цілей кремля вже в лютому, а все через те, що злякається постачання в Україну бойових літаків.

Влад Росс упевнений, що лютий принесе для українського неба дуже сприятливу атмосферу. Тут йдеться про постачання зброї та іншої техніки для боротьби з російською агресією.

Проте є й зворотний бік медалі. За песимістичним прогнозом, російський президент наважиться знову наступати на нашу державу.

"Якщо він абсолютно божевільний, то в лютому в черговий раз почне наступати на Україну", - заявив Влад Росс.

Але тут набуває чинності інший прогноз таролога Яни Тимощук, вона має натяки на великі успіхи України в цій війні. Вона заявила, що Україна вийде переможцем із цієї бійні.

Раніше повідомлялося, чим приваблюють дівчата, згідно зі своїм знаком Зодіаку: невеликий секрет.

Також, потужні дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію.

Джерело