Ракетки та вулики – найважливіше, що було у багажі Віктора Симоненка, коли він виїжджав з-під Слов’янська. Він – тренер вищої категорії з бадмінтону. Розвивав цей вид спорту на Донеччині, утім після того, як обстріли почастішали, виїхав на Черкащину.

Нині доглядає бджіл та викладає у місцевій школі бадмінтон.

Віктор Андрійович разом зі бджолами подолали півтори тисячі кілометрів та проїхали десятки блокпостів:

Вивіз вулики та ракетки для бадмінтону: тренер з Донеччини переїхав на Черкащину

"Вони стояли на лінії фронту і там вже були прильоти, тож дружина вирішила евакуювати бджіл. Евакуювались спочатку у Дружківку, з Дружківки під Дніпро, і зараз вони тут".

Оселитися у Головківці разом із бджолами вирішили через мальовничу місцевість. Тут купили будинок та потроху обживаються. Також вивезли із рідної Миколаївки котів.

"Музякіна нам хтось підкинув, а він такий заряд позитива, скільки радості, любить спати, любить муркотати", — прокоментував чоловік.

Роботи на новому місці вистачає. Утім працювати може завдяки військовим. Та найбільше тішить зустріч із такими ж пасічниками як він сам:

"Спілкування – найбільша розкіш. Тутешні бджолярі дуже доброзичливі, приємно спілкуватися з ними".

Після порання біля бджолиного господарства вирушає до місцевої школи. За будь-якої погоди добирається туди на велосипеді.

"Три години на день обов’язково треба рухатися", — пояснив пан Віктор.

Віктор Андрійович – тренер міжнародної категорії з бадмінтону. Виховав десятки чемпіонів України та Європи. Нині ж навчає цього місцеву молодь. Цей вид спорту розвивав на Донеччині. На Черкащині сидіти на місці не зміг, тому попросився викладати бадмінтон у місцеву школу:

"Всі діти, які подружилися з бадмінтоном, з медалями у мене закінчують школу. Вони обдаровані діти Донбасу, вони чемпіони України, майстри спорту міжнародного класу. Ця гра дуже корисна для дитини, що вона розвиває і культуру, і всі рухливі якості".

Новоприбулому вчителю радіють, розповіла учениця Головківської школи Вікторія Бойко:

"Він пояснює дуже добре, хвалить нас, не кричить".

Віктор Андрійович зазначив, що мріє не лише розвивати бадмінтон в Україні, а ще й викладати бджолярську справу для дітей.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також В одному із сіл на Черкащині ліцей переходить на альтернативне опалення На Черкащині врятували пораненого лебедя

Джерело