Українська синхроністка Марта Федіна завоювала золоту медаль першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання, який приймає канадське місто Макрем.

У перший день змагань 21-річна українка перемогла в технічному соло.

Федіна виступила з програмою під композицію "Чарівна скрипка" та отримала від суддів 245,2917 бала, що стало найкращим результатом серед усіх учасниць.

Українка виграла "золото" першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання (відео)

Друге місце посіла японка Юкіко Інуї, а замкнула трійку призерок канадка Одрі Ламот.

Окупанти зруйнували спортивну арену в Харкові, де тренувалися чемпіонки із синхронного плавання (фото)

Титулована українська синхроністка – про росіян: їх потрібно відсторонити від змагань не на рік, а на усе життя

Історичний тріумф: українські "русалоньки" встановили рекорд за "золотом" на ЧЄ-2022 та вперше виграли медальний залік