За матеріалами Служби безпеки накладено арешт на все майно керівника охорони президента-втікача Віктора Януковича.

Рішення суду стосується:
СБУ арештувала майно охоронця Януковича на 50 млн грн елітного готельного комплексу в Буковелі загальною площею понад 1,2 тис. м2;
СБУ арештувала майно охоронця Януковича на 50 млн грн квартири в центральному районі Києва загальною площею понад 200 м2;
СБУ арештувала майно охоронця Януковича на 50 млн грн двох паркомісць в столиці;
СБУ арештувала майно охоронця Януковича на 50 млн грн 5 земельних ділянок загальною площею понад 1 га, розташованих у столичному регіоні, а також в Ялті та Івано-Франківській області.

Загальна вартість арештованих активів становить майже 50 млн грн.

Наразі перевіряється причетність їхнього власника до фінансування російських окупаційних угруповань у війні проти України.

Крім того, під час обшуків у столичній квартирі фігуранта виявлено:
СБУ арештувала майно охоронця Януковича на 50 млн грн 13 одиниць зброї, у тому числі колекційної;
СБУ арештувала майно охоронця Януковича на 50 млн грн понад 5,6 тис. набоїв;
СБУ арештувала майно охоронця Януковича на 50 млн грн мобільні телефони, комп’ютери, документи та чорнові записи із доказами протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження за ч. 4 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) триває слідство для з’ясування всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Оперативний супровід здійснюється Департаментом контррозвідки СБУ. Розслідування проводять за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

СБУ арештувала майно охоронця Януковича на 50 млн грн СБУ арештувала майно охоронця Януковича на 50 млн грн СБУ арештувала майно охоронця Януковича на 50 млн грн СБУ арештувала майно охоронця Януковича на 50 млн грн СБУ арештувала майно охоронця Януковича на 50 млн грн СБУ арештувала майно охоронця Януковича на 50 млн грн

Джерело