Про це він розповів у своєму блозі.

«Один із наших найулюбленіших штампів – що ми, українці, один із найбільш працелюбних народів. А що ж у реальності? Халатність на роботі, неефективна,  хоч і тяжка праця на власному городі були складовою останніх років етики праці в УРСР, тобто у соціалістичній Україні. Не надто змінилася ситуація і в незалежній Україні, хіба що на місце городу поступово приходять численні додаткові підробітки», - розповідає Олесь Доній.

«Опануй нову етику праці»: Олесь Доній розповів про 11-у сходинку до суспільного щастя

За його словами, українці не будуть встигати на рівнем світової конкуренції через свою якість праці. Зокрема, зазначає ідеолог, високоточна економіка втрачена, все зводиться до видобутку корисних копалин і тривіального сільського господарства, яке також піддається експансії ззовні і далі це проявляється все більше і більше.

«Звісно, спочатку для запуску економіки нам потрібна перемога у війні над фашистською росією, а от далі, після перемоги, лише інвестицій і технологій буде все ж таки не достатньо. Головне, що нам буде потрібно, - це інша етика праці. І не потім, а вже зараз. Саме цьому нас і вчить концепція «25 сходинок до суспільного щастя». Отже, сходинка №11 – «Опануй нову етику праці», - підсумовує Олесь Доній

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Джерело