Синоптики описали, якою має бути погода у квітні у Києві
Добігає кінця перший місяць весни – березень і погода за ці дні була різною – від снігопадів до рекордного тепла як для цієї пори. Синоптики опублікували попередній прогноз погоди на квітень на сайті Meteoprog.

Припече до +22 градусів, весни майже не буде: синоптики попередили про погоду у квітні

Судячи з карти, у Києві загалом квітень має бути досить теплим і з рідкісними днями, коли будуть опади. Але більше буде похмурих днів, аніж тих, коли порадує своєю присутністю сонечко.

На початку квітня вдень добу повітря прогріватиметься в межах +13…+14. При цьому вночі варто очікувати всього до +4.

Ближче до середини квітня вночі повітря почне прогріватися до +7, а вдень стовпчики термометра підвищуватимуться максимально до +17.

В останню декаду місяця стане ще тепліше. Приблизно після 26 квітня вночі вже буде до +10, а вдень майже раннім літом до +22.

Що ж до погоди цього тижня, то народний синоптик Станіслав Щедрін прогнозує, що до 23-24 березня в країні буде нестійка погода, а потім варто чекати відчутного потепління.

Жителям західних областей він обіцяє досить теплу погоду, де повітря прогріватиметься до показників від +10 до +14. При цьому ще тепліше буде в південних областях, де прогнозується в районі +12…+16.

Проте, народний синоптик вважає, що до кінця місяця ще пройдуть опади, а в західних областях взагалі варто чекати мокрий сніг.

Приблизно після 25 березня почнуть заходити на нашу територію стабільніші повітряні маси, антициклон принесе потепління.

Джерело