У віці 60 років помер колишній гендиректор Львівського телебачення Володимир Палига. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила його донька Ірина Палига.

"Він довго і мужньо боровся зі своєю хворобою. Ми всі разом боролись і навіть виграли трохи часу. Не можу добрати слів, їх нема. Сьогодні тебе не стало", — написала Ірина Палига.

Володимир Палига народився 2 червня 1962 року. Працював у місцевих виданнях та телеканалах Вінниччини, очолював пресслужбу Вінницької міської ради. У 2002 році працював керівником пресслужби Львівської облдержадміністрації. Згодом виконував обов'язки керівника Львівської обласної державної телерадіокомпанії, протягом 2010-2012 років обіймав посаду гендиректора ЛОДТРК. Володимир Палига автор та ведучий програм "Євроінтеграція", "Запитай у влади", "Слово депутата" тощо.

Помер колишній гендиректор Львівського телебачення Володимир Палига

Парастас відбудеться 21 березня о 19:00 в в капличці храму святих Володимира і Ольги (м. Львів, вул. Симоненка,5).Чин похорону – 22 березня. Поховають Володимира Палигу в селищі Красне Золочівського району.

Читайте також

Помер дитячий реабілітолог Володимир Козявкін

Джерело