Так, чоловік повідомив, що останнім часом він жив у Бахмуті, а зараз він не ходячий. Ситуація, через яку він не може користуватися своїми грошима, виникла через картку «Ощадбанку».

«Отримував пенсію на прострочену картку (за терміном дії було продовжено). Замовив нову, з актуальним терміном, але з медичних причин (і не тільки тепер. Відділення не існує) не зміг з'явитись у відділенні, щоб її забрати. На даний момент на карті є пенсійні гроші (тієї, яку не забрав), але скористатися ними не можу навіть через Ощад 24. Кажуть — йди у відділення у тій самій області, отримуй. Або замовляй на інше в межах України. А я не можу ніяк отримати (сам не на Донеччині)», - пояснює свою проблему чоловік.

Клієнт "Ощадбанку" також додав, що оформлення довіреності виїзним нотаріусом обійдеться настільки фінансово витратним, що сенс пенсії за півроку просто втрачається.

«Свої гроші отримати не можу. Бачу їх на рахунку, а не можу. У такий час так чинять, що дивуєшся», - розповів клієнт.

Додамо, раніше повідомлялося, що "Ощадбанк" продовжив дію платіжних карток, термін яких минув чи закінчиться протягом цього року, до 31 травня 2023 року.

Для пролонгації карток не потрібно звертатися до відділень банку. Продовження відбувається автоматично.

Також повідомлялося про ліквідацію популярного банку - чи потрібно українцям чекати на повернення грошей. 

Також повідомлялося, що  Ощадбанк заарештував рахунок клієнтки, зять якої на передовій.

Джерело