Американська співачка Пінк стала гостею церемонії iHeartRadio Music Awards 2023. Виконавиця ретельно підготувалася до виходу на килимову доріжку кінотеатру «Долбі» у Лос-Анджелесі. Артистка з'явилася на публіці в зшитому на замовлення білому вбранні від Robert Wun. Пінк додала образу провокаційності, одягнувши жакет на голе тіло.

Блок галереї

Виконавиця з'явилася на заході в компанії 11-річної дочки Віллоу та 6-річного сина Джеймсона. Дівчина постала в рожевій сукні з кількох шарів тюлю та напівпрозорої накидки, розшитої бісером. Син артистки одягнувся у сірий костюм трійку без жакету, білу футболку та кеди. Пінк жартома назвала сина і дочку своєю «свитою», повідомляє PageSix.

Віллоу та Джеймсон – діти співачки від мотогонщика Кері Харта. Подружжя щасливе у шлюбі вже 17 років. Пінк стала ініціатором весілля, зробивши коханому пропозицію після чотирьох років стосунків.

У жакеті на голе тіло. Пінк з дочкою та сином з'явилися на червоній доріжці

Шанувальники співачки зраділи можливості побачити її сім'ю. «У Пінк красиве природне обличчя», «Вона виглядає приголомшливо!», «Приємно бачити її з дітьми», – пишуть у коментарях.

Джерело