Українська співачка GIP C, справжнє ім'я якої Євгенія Горбань, відповіла, чому раніше не розповідала, що нібито стала жертвою харасменту, коли була учасницею гурту NZK та співпрацювала з репером та продюсером Потапом.

У своєму Instagram виконавиця зізналась, що боялася це робити через погрози. За словами співачки, в Україні вона б не наважилася розповісти такі скандальні подробиці. Наразі ж співачка перебуває у США, тож нічого їй не завадило це зробити.

"Я знаю, що правда вилізе. Правда завжди збирається шматочками. Чому лише зараз? Потому що далеко, тому що погрожували, в Україні я б мовчала далі. Дівчата, хлопці десятиліттями мовчать… Я така не одна", - заявила Євгенія.

Експідопічна Потапа відповіла, чому раніше не звинувачувала продюсера в харасменті: "В Україні мовчала б"

Виконавиця також додала, що розповіла скандальні подробиці про Потапа лише для того, щоб донести великій аудиторії правду.

"Ціль була одна – змусити людей думати і дивитися уважно, кому аплодувати", - додала артистка.

Нагадаємо, довкола репера Потапа розгорівся серйозний скандал. Експідопічна продюсера GIP C звинуватила його в харасменті. Вона заявила, нібито репер пропонував їй інтим в обмін на кар'єру. Натомість виконавиці багато хто не повірив. Співачку звинуватили в хайпі на імені більш відомого артиста, адже раніше вона нібито товаришувала з Потапом та Настею Каменських. Ба більше, скандальні подробиці про продюсера Євгенія розповіла саме на передодні виходу пісні.

Виконавиця лиш заявила, що в жодному разі це не хайп. У разі необхідності, Євгенія може показати докази своїх слів, щоправда, поки цього не робитиме. Згодом співачка заявила, що не лише вона стала жертвою харасменту під час співпраці з Потапом.

Читайте також:

  • Єдина донька Володимира Кличка та Гайден Панеттьєрі: який вигляд має дівчинка
  • Дружина Віктора Павліка приголомшила сумою, яку заробляє на місяць: "У чоловіка більший заробіток"
  • Олександра Заріцька пояснила, чому гурт KAZKA не прибирає з назви літеру "Z"

Джерело