Українська співачка MamaRika зізналась, що свого часу отримувала непристойні пропозиції від впливових людей та депутатів.

За словами артистки, це було на початку музичної кар'єри, коли вона ще виступала під сценічним іменем Еріка. MamaRika хотіли зробити візуально схожою на співачку-зрадницю Ані Лорак, щоб виконавиця грала на концертах у звабливих та відкритих образах.

"У минулому житті, в житті Еріки, - було. Я не погоджувалася. Коли ти продюсерський проєкт, з тебе роблять дєвочку в платтячках… То такі пропозиції іноді виникають. Я пам'ятаю, що з мене хотіли зробити візуалку Ані Лорак, коли вона ще не зійшла з розуму. Багато корпоративів було. У ті часи мені пришили образ тьолочки", - розповіла артистка в інтерв'ю ТabloID..

MamaRika шокувала, як отримувала непристойні пропозиції від депутатів та впливових людей

Утім виконавиця зазначила, що хоч вона й мала легковажний вигляд, утім твердий характер. Тож, MamaRika не погоджувалася на такі непристойні пропозиції.

"До мене взагалі нереально було підійти, бо я, може, й мала вигляд ципочки, але яйця в мене були завжди. Вони у мене вивалювалися прямо з-під того, блін, плаття", - додала артистка.

Нагадаємо, нещодавно MamaRika жорстко висловилася про зрадницю Оксану Марченко. Артистка заявила, що ніколи не вірила у щирість телеведучої-путіністки, та пояснила чому.

Читайте також:

  • Дружина Віктора Павліка приголомшила сумою, яку заробляє на місяць: "У чоловіка більший заробіток"
  • Експідопічна Потапа відповіла, чому раніше не звинувачувала продюсера в харасменті: "В Україні мовчала б"
  • Діти Віталія Кличка та Наталії Єгорової: який вигляд мають сини та донька мера Києва

Джерело