Військовий експерт Олег Старіков розповів, що стратегія росії – це повільна війна і тисяча ударів, але ЗСУ готують контрудар і зривають плани агресора.

Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

«На мою особисту суб'єктивну думку, вони (ред. – росіяни) здійснюють стратегію так званої повільної війни або економічного удушення, віддзеркалення західної стратегії тисячі порізів – це називається тисяча ударів. Тому весь фронт спалахнув, 1 200 кілометрів спалахнули», - розповідає Олег Старіков.

Віддзеркалення західної стратегії: військовий експерт розповів, як ЗСУ ламають плани окупантів

За його словами, стратегічне завдання агресора на зимову кампанію полягало у покращенні свого тактичного становища, а максимум – це вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. На Півдні ж, стверджує експерт, жодних завдань не було, оскільки на Півдні і не ведеться жодних посилених наступальних дій, а командувача, який не впорався із завданням, просто зняли і взагалі жодної паніки.

Якщо говорити про нашу сторону, розповідає гість програми, то у всіх засобах масової інформації говорять про контрудар, про Херсонщину, про Маріуполь, Мелітополь, розрізання сухопутного кордону.

«Але всі люди, які закінчили військове училище та мають військову освіту, чудово розуміють, що плани, особливо оперативні чи стратегічні, мають гриф 2 чи 3 нулі, і про них знають лише кілька людей, 5 чи максимум 10. Якщо десь планується спрямування головного удару, то про це ніхто не говорить», - пояснює Олег Старіков.

Джерело