Українська тенісистка Ангеліна Калініна через травму знялася під час фінального матчу турніру WTA 1000 в Римі.

26-річна уродженка Нової Каховки у вирішальному поєдинку зустрічалася з представницею Казахстану Оленою Рибакіною.

Калініна поступилася в першому сеті з рахунком 4:6. У другому сеті українка програла перший гейм, після чого взяла медичний таймаут.

Зупинилась за крок від титулу: українська тенісистка не дограла фінал турніру WTA в Римі (відео)

Після консультації з лікарем Ангеліна ухвалила рішення достроково завершити матч через травму ноги.

Відеоогляд матчу

Зазначимо, що Калініна вперше в кар'єрі грала в фіналі турніру рівня WTA 1000. Ангеліна – лише друга в історії українська тенісистка, кому підкорилося це досягнення. До неї це вдавалося тільки головній зірці українського тенісу та колишній третій ракетці світу Еліні Світоліній.

На шляху до фіналу Калініна розтрощила росіянку Анну Блінкову, перемогла чемпіонку Australian Open-2020 та ексчетверту ракетку світу американку Софію Кенін, здобула вольову перемогу над американкою Медісон Кіз, виграла матч-трилер проти Беатріс Хаддад Майї з Бразилії та перемогла росіянку Вероніку Кудерметову.

Нагадаємо, на турнірі в Римі виступали ще чотири українки. Еліна Світоліна та Даяна Ястремська вилетіли в першому колі основної сітки, а Марта Костюк і Леся Цуренко вибули на стадії 1/16 фіналу.

Вилаявся і спробував відбрехатися: російський тенісист Рубльов зганьбився під час матчу (відео)

"Якщо не завалиш ї**ло, дам м'ячиком": російський тенісист обматюкав свою маму під час матчу (відео)

"Людина третього ґатунку": російську тенісистку не пустили на рейс польської авіакомпанії