Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до півфіналу ґрунтового турніру серії WTA 250 у Страсбурзі (Франція).

У матчі 1/4 фіналу Світоліна перемогла росіянку Варвару Грачову. Українка впевнено розібралася зі спортсменкою з країни-терористки за два сети – 6:3, 6:4.

Поєдинок тривав одну годину та 23 хвилини. За цей час Світоліна двічі подавала навиліт, не припусалася подвійних помилок і використала 4/5 брейкпойнтів.

Світоліна перемогла росіянку та вийшла до півфіналу турніру WTA у Страсбурзі

У півфіналі суперницею української тенісистки стане француженка Клара Бюрель. Гра відбудеться в п'ятницю, 26 травня.

Додамо, що в першому колі Світоліна перемогла американку Луїзу Чиріко з рахунком 6:4, 7:6. У другому раунді суперниця українки Ерін Раутліфф з Нової Зеландії знялася з матчу через травму, відтак Еліна автоматично пробилася до чвертьфіналу.

Зазначимо, що Світоліна вдруге після поновлення кар'єри вийшла до півфіналу тенісного турніру. Раніше вона діставалася цієї стадії на змаганнях WTA 125 у французькому Сен-Мало.

До півфіналу на турнірах серії WTA 250 Еліна пробилася вперше від серпня 2021 року. Тоді українка тріумфувала на змаганнях у Чикаго.