Кошти, виручені за оренду зон відпочинку в Шепетівському лісовому господарстві, передають на потреби Збройних Сил України. Про це Суспільному розповів його директор Олександр Заблоцький. За його словами, лісівники Шепетівщини облаштовують такі зони, аби відпочивальники менше шкодили лісу, розпалюючи багаття де їм заманеться.

Зона відпочинку в Шепетівському районі розташована біля автошляху. Будинки закритого типу, альтанки, доріжки та газони – все це сплановано дизайнерами на замовлення Шепетівського лісового господарства, розповідає його директор Олександр Заблоцький. Одну з альтанок зараз орендують та облаштовують для проведення "гендер-паті" – вечірки, де дізнаються стать майбутньої дитини. Ведуча Ірина Мерлені, що готується до проведення свята, говорить – в зоні відпочинку в лісі працюватиме вперше.

"Переваги в тому, що це на відкритій зоні, що тут будуть збиратися гості. Знову ж таки, повертаюсь до того, що тут можна посмажити той же шашлик, поспілкуватися. І діти відпочивають, це круто", — розповідає Ірина Мерлені.

Як відпочинок на Хмельниччині може допомогти ЗСУ

Зону відпочинку лісівники Шепетівщини облаштовують, аби люди не шкодили природі – не розводили багаття та не смітили в лісі, розповідає директор Шепетівського лісового господарства Олександр Заблоцький.

Кошти від оренди альтанок та будинків передають на потреби Збройних Сил України. За словами Заблоцького, відпочинкові зони до послуг усіх охочих у будь-який час, окрім комендантської години. Загалом, каже, на Хмельниччині працює 46 зон відпочинку в лісах.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

Джерело