Протягом 26 травня військові РФ відкривали вогонь по Середино-Будській, Новослобідській, Великописарівській, Шалигинській, Юнаківській, Миропільській та Білопільській громадах. У Великописарівській пошкоджені ліцей, будинок творчості та адмінбудівля, повідомили в Сумській ОВА.

Сумщину за день обстрілювали 11 разів. Зафіксовані 58 вибухів Великописарівська громада: росіяни били з артилерії. Внаслідок одного з обстрілів пошкоджені "Будинок дитячої та юнацької творчості", приміщення ліцею імені І. М. Середи та адміністративне приміщення. Усього зафіксовані 9 ударів. Білопільська громада: три обстріли з міномета, 20 ударів. Внаслідок одного з обстрілів пошкоджена лінія електропередач. Середино-Будська громада: здійснено артобстріл – 9 ударів. Новослобідська громада: 9 ударів з міномета. Шалигинська громада: 3 удари зі ствольної артилерії. Юнаківська громада: 5 ударів із САУ. Миропільська громада: 3 удари з міномета.

Інформації про поранених немає.

За даними ОК "Північ", 26 травня сили РФ зі ствольної артилерії били по селах Ромашкове (Середино-Будська громада) та Сваркове (Шалигинська) Шосткинського району, з міномета обстріляли село Бояро-Лежачі (Новослобідська) Конотопського району.

Російська армія обстріляла сім громад Сумщини

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело