Нагадаємо, що 26 травня 2023 року о 21:38:49 (за київським часом) Головним центром спеціального контролю зареєстровано землетрус 20 км на захід від м. Полтава, магнітудою 3,5 (за шкалою Ріхтера) на глибині 7 км.

Про це інформує Головний центр спеціального контролю Національної системи сейсмічних спостережень у повідомленні у соціальних мережах.

Хоча спочатку вчені вказували, що землетрус був силою лише 2,7 за шкалою Ріхтера.

Вчені збільшили магнітуду землетрусу в Україні до 3,5 за шкалою Ріхтера

За класифікацією землетрус відноситься до «ледве відчутних». Коливання відчуваються тільки окремими людьми, які знаходяться в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах.

Подібні за силою землетруси з території Полтавської області реєструвався і раніше, зокрема останні із них 14 січня 2023 року з магнітудою 2,7 та 03 жовтня 2022 року з магнітудою 3,4.

Магнітуда землетрусу — умовна величина, що характеризує кількість енергії, яка виділилася у вогнищі землетрусу. Пропорційна до логарифму максимальної амплітуди зміщення частинок ґрунту, яке фіксується сейсмічними станціями.

Якщо Ви відчували землетрус, залиште повідомлення  за посиланням. Це допоможе нам в уточненні енергетичних параметрів землетрусу.

Нагадаємо, що раніше у Росії стався потужний землетрус

Також раніше у Японії стався землетрус

До того ж  за останні три місяці у Туреччині зафіксували понад 33 тисячі землетрусів

Читайте також:

  • новини України
  • Війна в Україні
  • Новини України: відео

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело