Ретроградний рух відбувається, коли землянин спостерігає, що планета рухається назад у своїй орбіті відносно фіктивної лінії, зв'язаної з Землею.

У випадку Плутона, його ретроградний рух може мати особливий вплив на енергетику та духовний розвиток людини. Плутон символізує смерть і переродження, трансформацію та глибокі трансцендентні зміни. Його вплив може бути інтенсивним і спонукати до саморозкриття, піднесення свідомості та переосмислення свого життя.

Ретроградний Плутон може принести на поверхню сильні емоції, нерозв'язані проблеми, таємниці та тіні, які потрібно вирішити і перетворити. Це може бути періодом внутрішнього пошуку, важких змін і особистого росту. Люди можуть відчувати потребу в усамітненні, самопізнанні і підвищенні свідомості.

Ретроградний Плутон 2023: гороскоп для всіх знаків зодіаку

Тому пропонуємо вашій увазі гороскоп для всіх знаків зодіаку від езотерикині Олени Кузьмич на період ретроградного Плутона у 2023 році.

Читайте детальний і точний гороскоп для всіх знаків зодіаку нижче:

ОВЕН (21 березня-20 квітня)

Усвідомлюючи, що все зміниться, чи станеш щось утримувати? А якщо станеться, то що? Найкращий спосіб виправити помилку - розсміятися, а потім взяти і все виправити.

ТЕЛЕЦЬ (21 квітня-21 травня)

Світ містить безліч дарунків. Вміння їх розпакувати - це вміння керувати своєю увагою, а стримувати - бажаннями. Мудрості неможливо навчитися, але можна навчитися спостереження та розмірковуванню, а вони породжують мудрість. 

БЛИЗНЯТА (22 травня-21 червня)

Дія у простій та чистій свідомості набуває силу направленості, головне - правильно направляти. Можливо - найкращий спосіб спілкуватися, то є мовчання, ще краще - мовчати разом за чаєм. 

РАК (22 червня-22 липня)

Спокій посеред спокою - не є істинний спокій. Знаходь спокій у русі і незмінність у змінах. Коли все на своїх місцях, тоді все на своїх місцях. Головне - правильно визначити місця.

ЛЕВ (23 липня-23 серпня)

Баланс. Повага. Чистота. Усвідомленість. Запали свічку, а разом з нею і світло пізнання. Першу потім не забудь погасити та не переплутай.

ДІВА (24 серпня-23 вересня)

Нехай кожен рух буде як танець, а кожне слово - як пісня. Інакше і не цікаво. Щастя - це стан розуму. Воно у твоїх руках.

ТЕРЕЗИ (24 вересня-23 жовтня)

Якщо серце сповнено любові, то кожне слово та дія породжують диво. Чим більше чудес, тим більше любові. Біль - це подарунок, розгорнувши - знайдеш розуміння, а от сам біль вже не знайдеш. 

СКОРПІОН (23 жовтня-22 листопада)

Чим більше любові у твоїх діях, тим більше свободи у твоєму житті. Тільки люби безкорисно. Розуміння - це спокуса розуму. Прагни до істини за його межами. 

СТРІЛЕЦЬ (23 листопада-22 грудня)

Медитація - це просто "бути собою, бути простим та природним". Просто бути. Якщо дієш уважно, усе що ти робиш стає творчістю, а якщо уважно твориш - стає шедевром.

КОЗОРІГ (23 грудня-20 січня) 

Краса живе у простоті, природності та чесності, а ще у невідомості. Спостерігайте за станами та їх плином. Спостерігай, не піддавайся. Тиша всередині породжує барви та смаки зовні, а от навпаки не вийде. 

ВОДОЛІЙ (21 січня-20 лютого)

Не наділяй важливістю неважливе, але спочатку вмій розрізнити, бо це є найважливіше. Роби з душею навіть незначні дії. У цьому і є щастя. Усі його шукають - а воно ось.

РИБИ (21 лютого-20 березня)

Природа не терпить порожнечі. Природа і є порожнеча. У житті повинно бути щось дещо більше, ніж просто мати все, що забажаєш. Що це для тебе, знаєш? Якщо сприймати все занадто серйозно, можна випадково втратити барви життя. 

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, пророцтво, мольфарство, екстрасенсорика — не науки, і передбачення не завжди збуваються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як ймовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, коли відбудуться місячні та сонячні затемнення 2023 року.

Також читайте таропрогноз на 2023 рік і дізнайтеся, що карти нам пророкують.

Читайте також:

  • новини України
  • Війна в Україні
  • Новини України: відео

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело