Зараз повітряний простір України захищений недостатньо.

Про це розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

«Насправді недостатньо, тому що елементи прориву все ж є. Найкраще на сьогодні збудована система протиповітряної оборони саме в Києві і Київській області. Там найкраща ешелонована система - малого, середнього і великого радіуса дії залучені засоби. Але ми розуміємо, що така система буде інтегруватися і по інших областях, в першу чергу - містах-мільйонниках», - зауважив він.

Стало відомо, де в Україні найкраща ППО

Але темпи постачання впливають на це відповідної кількості засобів захисту. Необхідно більшу кількість певного типу комплексів - малого, середнього і великого радіуса дії.

«Поки ми робимо перші кроки, щоб зробити максимально безпечним наш повітряний простір. Не виключаю, що на той момент, коли ми отримаємо перші F-16, в нас буде збудовано більш надійну систему, більш ефективну систему протиповітряної оборони. Але поки що вона має свої слабкі місця», - резюмував Коваленко.

Нагадаємо, що російські загарбники в ніч проти 25 травня вкотре атакували Україну дронами-камікадзе Shahed-136/131. Сили української ППО знищили всі 36 запущених ворогом дронів.

Читайте також: 

  • Як змінювалась українська ППО і чи зможе збивати всі 100% ракет: експерт роз’яснив деталі
  • Розправа над розробниками “Кинджалів” в Росії: Reuters дізналось, якій країні “зливали” секретні дані 
  • Над Дніпром сили ППО збили соту ракету: яскраве відео

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело