Зірка "Сватів" Анна Кошмал ледь не стала жертвою двох неадекватних чоловіків. 

У сторіз в Instagram акторка поділилася лякаючою історією, яка трапилася з нею у столиці. Як розповіла Кошмал, вона поверталася додому за кермом авто, аж раптом до неї причепилися двоє невідомих чоловіків.

Правопорушники вимагали, аби акторка вийшла з машини та погрожували їй. Однак, на щастя, поруч з'явилися свідки і Анна змогла поїхати додому.

На автівку Анни Кошмал напали двоє чоловіків: "Намагалися вибити скло і дістати мене з машини"

"Вчора пізно ввечері дорогою додому на мою машину напали двоє агресивних та неадекватних чоловіків. Кричали, намагалися вибити скло і дістати мене з машини. Один з них перекрив мені своїм позашляховиком дорогу, щоб я не могла проїхати. Сказати, що я злякалася - це нічого не сказати. Я все ж проїхала, бо з'явилися свідки, але довго не могла прийти до тями"

Ситуація дуже сильно вплинула на самопочуття Кошмал. Як поділилася акторка, навіть попрактикувати  йогу їй вдалося важко, адже після пережитого вона досі відчуває стрес. Проте, тренування все ж допомогло трошки полегшити внутрішній стан зірки.

"Всі свої внутрішні проблеми та негативні емоції я приношу на килимок і там їх залишаю. Це найпотужніша робота зі стресом через дихання і тіло", - поділилася Кошмал.

Читайте також:

  • Екслідер Pink Floyd Вотерс зганьбився виступом у формі офіцера СС у Берліні: поліція почала розслідування
  • Анна Алхім виправдалася за сторіз, після якої "прилетіло" по лікарні у Дніпрі: "Я завжди крайня"
  • Акторка дубляжу довела до істерики озвучкою Лободи в інтерв'ю для Есхакзай: "Почуваюся як гівнюшка у ставку, яка не тоне"

Джерело