Суддя Макарівського районного суду Олексій Тандир, який у ніч проти 26 травня збив своєю автівкою на смерть 23-річного нацгвардійця, стверджує, що не перебував в стані алкогольного сп'яніння та не вживав напередодні.

Про це він сказав на судовому засіданні у суботу, 27 травня.

А про пляшку, яку виявили в його авто, Тандир каже, що йому достеменно невідомо, звідки вона узялася.

"Може, з опереднього разу залишилась": суддя Тандир - про пляшку алкоголю, знайдену в його автівці

"Я не знаю про цю пляшку, я побачив лише на фотографії. Скоріше за все, вона в машині лежала ще до того. Тому що … я ж не міг їхати і вживати. Може, вона просто під сидінням лежала. З попереднього разу, може, вона залишилась", - невпевнено каже суддя на засіданні.

Тандир додав, що не заперечує свою причетність до трагедії та готовий понести відповідальність, якщо його провину доведуть.

Під час засідання сторона захисту повідомила, що від надання біологічних зразків суддя не відмовлявся, як повідомляли в ДБР. Натомість прокурор уточнив, що добровільно Тандир надав лише частину аналізів. Результатів аналізу зразків немає досі. 

Нагадаємо, Вища рада правосуддя на засіданні 27 травня дозволила арештувати суддю Олексія Тандира, який у Києві на смерть збив нацгвардійця Вадима Бондаренка. Від травм той загинув на місці. Без батька залишилися троє дітей. Відомо, що Вадим виховува двох дітей від попереднього шлюбу дружини та одну спільну дитину. 

Читайте також:

  • Смертельна ДТП у Києві: суддя сам часто закривав справи за п'яне кермування
  • Заявляв, що "його вдарили": відео перших хвилин після ДТП з суддею, який у Києві на смерть збив нацгвардійця
  • "Відмовився від моїх послуг": що каже адвокат і брат судді, який збив на смерть нацгвардійця

Джерело