Білоруський опозиційний політик Валерій Цепкало повідомив, що самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка госпіталізували після зустрічі з диктатором Путіним. Він нібито перебуває у критичному стані. 

Про це він написав у Twitter. 

Валерій Цепкало повідомив, що після зустрічі з диктатором Путіним Лукашенка у Москві госпіталізували. Він нібито перебуває у критичному стані. 

Лукашенка госпіталізували в критичному стані після зустрічі з Путіним - білоруський опозиціонер

"Для лікування Лукашенка у Москві залучили провідних фахівців. Проведено процедури з очищення крові, стан Лукашенка визнано нетранспортабельним. Організовані зусилля з порятунку білоруського диктатора мали на меті розвіяти спекуляції щодо нібито причетності Кремля до його отруєння. Незалежно від того, одужає він чи ні, лікарі попереджають про можливість рецидивів", - повідомив білоруський опозиціонер. 

Валерій Цепкало закликав світову спільноту зробити усе можливе задля проведення у Білорусі чесних виборів. 

Що відомо про хворобу Лукашенка 

Білоруського диктатора Олександра Лукашенка помітили із забинтованою рукою на параді в Москві 9 травня. Після цього про його стан здоров'я почали ходити різні чутки. Дехто стверджував, що він захворів на коронавірус, інші - на іфекційно-алергічний міокардит.

Також повідомлялось, що Лукашенко нібито побував у президентській клініці у Мінську. До нього нібито не раз прилітали лікарі із Москви.

Білоруський диктатор спростував свою хворобу, заявивши, що добре почувається. 

Читайте також:

  • Лавров цинічно назвав Україну терористичною державою
  • У Брянській області РФ неспокійно: місцевих просять сховатися і заявляють про удар по авто Міноборони РФ
  • Кілька сотень німецьких держслужбовців покинуть Росію: AP повідомило подробиці

Джерело