У суботу, 27 травня, відбулися півфінальні матчі чемпіонату світу з хокею-2023, за підсумками яких стали відомі фіналісти турніру.

За "золото" планетарної першості позмагаються збірні Німеччини та Канади.

У першому півфіналі канадці обіграли Латвію з рахунком 4:2. До слова, у чвертьфіналі латвійці створили гучний апсет, обігравши Швецію.

Ще одна гучна сенсація: визначилися фіналісти ЧС-2023 з хокею

А ось другий матч 1/2 фіналу, в якому зустрічалися команди США та Німеччини, завершився ще одною великою сенсацією. Німці програвали з різницею в дві шайби, але оформили камбек і в овертаймі перемогли американців – 3:4.

Фінальний матч між Німеччиною та Канадою відбудеться в неділю, 28 травня. Того ж дня США зустрінуться з Латвією в поєдинку за "бронзу".

ЧС-2023 з хокею в елітному дивізіону відбувається у фінському Тампере та латвійській Ризі. Турнір повинна була приймати Росія, але через повномаштабне вторгнення до України збірні РФ і Білорусі відсторонили, а місце проведення планетарної першості було змінено.

Нагадаємо, збірна України наступного року уп'яте поспіль зіграє у третьому за силою дивізіоні світової першості з хокею. У вирішальному матчі ЧС-2023 у Дивізіоні IB "синьо-жовті" програли Японії і фінішували на другому місці, не зумівши підвищитися в класі.