Будь-який українець може несподівано стати трохи багатшим, виявивши у старій скарбничці чи кишені старі 50-копійкові монети 1994 року карбування. Як впізнати дорогоцінну монету, розповідається на спеціалізованому порталі "Монети-ягідки".

Колекціонери готові сплачувати від 2 до 14 тисяч гривень за монети номіналом 50 копійок 1994 року. Проте цінуються далеко ще не всі різновиди монети. Так, несподівано розбагатіти можна, виявивши монети 1.1 АГм і 1.2АЕс, а ось інші різновиди продаються за ціною до 50 гривень або номіналом. 

Особливості різновиду 1.1 АГм

У нижній частині тризубця є маленькі отвори, проміжки між листком і відростком у вигляді трапецій, а на ребрі дрібна насічка. Вартість такої 50-копійкової монети сягає 4000 гривень. 

Особливості різновиду 2АЕс

У нижній частині тризубця також маленькі отвори, гурт середній, 8 насічок. Особлива увага на грона - № 1,7 та 8 хвостик не примикає до ягоди. Продати таку монету можна набагато дорожче – до 14 тисяч гривень. 

Скільки коштує монета 50 копійок 1994 року, залежно від різновиду: 

Також наш портал інформував,  трясемо скарбнички та гаманці: українцям показали монети, за які можна виручити цілий статок.

Джерело