У Кропивницькому збирали гроші на дрон з тепловізором для бійців третього окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго. Для цього влаштували спортивно-розважальну програму "Козацькому роду нема переводу", до якої увійшли виступ оркестру полку, аукціон, показові виступи місцевих спортсменів та сімейні естафети. Співорганізаторка, виконавча директорка благодійного фонду "Полк Святослава Хороброго" Яна Пшеніцина розповіла Суспільному, що гроші для спецпризначенців збирають під час заходів в різних громадах, потрібні 270 тисяч гривень.

Програму розпочав оркестр третього окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго, учасники якого під час попередніх виступів в рамка збору на дрон з тепловізором, за інформацією Яни Пшеніциної, зібрали 70 тисяч гривень: "Спортивно-сімейний формат – експериментальний для нас. На локаціях заходу є розваги і змагання для всіх, гроші можна лишати в скриньках, відсканувавши QR-код на наших банерах, а ще взявши участь в аукціоні".

Лотами благодійного аукціону були прапор, підписаний чемпіоном світу з боксу Олександром Усиком та скриня для мін, привезена спецпризначенцями з лінії фронту з-під Авдіївки та розмальована місцевою майстринею. Скриню придбали з 700 гривень, прапор – за 100 доларів США.

Аукціон, естафети, показові виступи спортсменів. У Кропивницькому збирали гроші на дрон для спецпризначенців

П’ять родин кропивничан взяли участь в естафетах від організаторів, серед підписників сторінки Фонду розіграли подарунок, виступили вихованці кропивницьких спортивних шкіл.

За підсумками тригодинного заходу зібрали понад 11 тисяч гривень.

Джерело