Під час нічної атаки росіян сьогодні вночі, 28 травня, у Голосіївському районі Києва внаслідок падіння уламків дрона пошкоджена будівля товариства сліпих. Також пошкоджена будівля кафе, розташована на першому поверсі.Ударно хвилею побило автівки поруч на паркуванні. Наразі відомо, що загинула одна людина, одну ушпиталили. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного.

Жителька будинку Вікторія розповідає, що зазвичай під час тривоги йдуть у метро. Але цього разу залишилися вдома. Каже, протягом години було спокійно. Потім, коли почули вибухи, спустилися на перший поверх.

"Буквально 5 хвилин і був дуже сильний вибух. Сусіди повибігали із дітьми, із колясками. Почали вибігати до авто, дивитися чи там осколки не попадали. Я ще здивувалася — які осколки, сидіть в будівлі. І через 5 хвилин усе затихло. Ми подумали, що ще встигнемо в авто заскочити і поїхати. Але розбите лобове скло, повилітали протитуманні фари. Тут пожежа. Було страшно і неприємно",— каже Вікторія.

У Києві уламок БПЛА влучив у будівлю товариства сліпих, загинула людина

За її словами, стосовно пошкоджень автівки, то їй розповіли, що це не страховий випадок. Вона писатиме заяву, що авто постраждало внаслідок російської агресії, падіння уламків шахедів. Можливо, тоді буде відшкодування. Але сусіди кажуть, що навряд.

"Я в такому шоці зараз. У мене уламок залетів за капот. Маленький, але він настільки прикіпів, що його не можливо віддерти",— каже жінка.

Житель сусіднього будинку Ілля, розказує, що в нього вікна не повилітали, але вибух був дуже сильний.

"Було 3 вибухи. Від першого я прокинувся. Ну, думаю, пройду в коридор. Другий і третій вибухи були потужніші. Це був цей приліт",— каже Ілля.

Розповідає, що в укриття не ходить ще з початку війни. Оскільки тривоги дуже часті, то усі уже звикли, каже чоловік.

Джерело