Унаслідок падіння уламків збитих над Київщиною дронів, в одній із громад є незначні пошкодження приватного будинку. Про це повідомив голова Київської ОДА Руслан Кравченко.

«Фактів влучань не зафіксовано. Внаслідок падіння уламків в одній із громад є незначні пошкодження приватного будинку – вибиті вікна, в іншій – вибило вікна в одному із закладів харчування», – зазначив Кравченко.

Він також наголосив, що завдяки ефективній роботі ППО всі ворожі цілі були знищені. За словами Кравченка, відповідні служби вже працюють над усуненням наслідків атаки. Власникам пошкоджених будівель буде надана вся необхідна допомога.

Пожежі, пошкоджені автівки і вибиті вікна: наслідки падіння уламків на Київщині (фото) Блок галереї

Крім того, падіння уламків призвело до лісової пожежі та займання трав’яної підстилки в декількох місцях. Вони оперативно локалізовані.

Також зафіксовано загоряння причепу вантажного автомобіля – пожежа ліквідована, ще в одній з автівок пошкоджені вікна. Оперативні групи продовжують роботу з фіксування наслідків падіння уламків.

Також за даними ДСНС, у Голосіївському районі рятувальники ліквідували пожежу на території підприємства на площі 1200 кв.м. 

Джерело