ПСЖ став чемпіоном Франції з футболу сезону-2022/23. Парижани достроково завоювали титул, на виїзді розписавши нічию зі "Страсбуром" (1:1) в рамках 37-го туру місцевої першості.

Рахунок у грі на 59-й хвилині відкрив Ліонель Мессі після передачі Кіліана Мбаппе.

На 79-й хвилині зустрічі "Страсбург" відігрався зусиллями Кевіна Гамейро.

Встановили національний рекорд: ПСЖ удев'яте за останні 11 років виграв чемпіонат Франції

Український захисник "Страсбурга" Едуард Соболь, який нещодавно відновився після травми, провів поєдинко на лавці  для запасних.

Огляд матчу

Таким чином, за тур до кінця чемпіонату паризький клуб став недосяжним для конкурентів на вершині турнірної таблиці. В активі ПСЖ 85 очок, на другому місці – "Ланс" (81 бал).

ПСЖ здобув золоті медалі чемпіонату Франції вдруге поспіль і удев'яте за останні 11 років.

Загалом для паризького клубу це 11-й титул в історії. Парижани встановили національний рекорд за кількістю виграних чемпіонств, обійшовши "Сент-Етьєн", який 10 разів ставав найкращим клубом країни.

Своєю чергою, "Страсбург" з 40 очками йде на 15-му місці та гарантував собі збереження прописки в елітному дивізіоні.

У заключному турі 3 червня ПСЖ зіграє вдома з "Клермоном", а "Страсбург" вирушить у гості до "Лор'яна".

"Реал" подужав фіналіста Ліги Європи та збільшив свої шанси на "срібло" Примери (відео)

Божевільна розв'язка сезону в Бундеслізі: визначився чемпіон Німеччини з футболу (відео)