Популярна українська співачка та модель Даша Астаф'єва , яка з початку війни залишалася у Києві, почала вести своє кулінарне шоу, в якому разом із зірковими колегами намагається приготувати смакоти. Їх вони відправляють як подарунок українським захисникам.

Варто зазначити, що після вторгнення окупантів, Даша Астаф'єва відкрилася для українців з нового боку. Вона півроку працювала разом із усіма на кухні без зайвого пафосу та готувала їжу для українських захисників. 

Астаф'єва насмішила незручним моментом з Alyona Alyona на зйомках:

Після цього Астаф'єва почала вести невелике кулінарне шоу, куди приходять її зіркові колеги та діляться не лише своїми кулінарними навичками, а й дивують особистими історіями. 

«Мій улюблений момент у випуску з alyona alyona» - написала Даша і показала цей уривок з відео.

У мережі оцінили момент Астаф'євої та Альони та Альони:

«Ви неймовірно прикольні, веселі та щирі!; Видно, що Даша любить поїсти); Є питання, спецефекти у відео кожні 2 секунди або 3?)) Мені здається, що більше неможливо вже ... їх кількість починає заважати перегляду;

Круті Українські Дівчата; Дуже крутий випуск; Кампонт-компонт-компонт, шикарний випуск; Ви неймовірно прикольні, веселі та щирі!» - відповіли Астаф'євій під постом.

Останні новини України:

Джерело