Прогноз для України на найближчі дні розповість про серйозні плани російських окупантів в Україні. Як повідомляє астролог Ангеліна Вакуліна, Росія задумала влаштувати нову біду в Україні.

Нічні терори будуть! “Буде народний траур”: прогноз для України і фатальне місто, де чекати серйозної біди
За її прогнозом, в Україні буде тривожно найближчі тижні.

“Дніпро і область – прогноз поганий. Жертви внаслідок обстрілів або падіння уламків. Можуть прям кілька днів масово і активно тероризувати народ”, – повідомила астролог, пише Главред.

Хто така Ангеліна Вакуліна
Ангеліна Вакуліна – астропсихолог і таролог. Довгий час практикує астро і нео психологію, таро і багато інших інструментів для пізнання себе, говориться на сайті астролога. Вона часто робить прогнози для України і щодо війни з Росією.

“Буде тривожно в найближчі тижні. Може програтися вторинна ситуація, народний траур, в наслідок обстрілів або за типом ситуації в Дніпрі та Вінниці. Тривоги з наслідками будуть і цілком можливо не вночі”, – каже Вакуліна.

Коли чекати перемоги України – прогноз
За словами астролога, контрнаступ ЗСУ йде повним ходом.

“Звичайно будуть і радісні новини, наші території потихеньку будуть повертатися додому. Контрнаступ йде повним ходом. Бердянськ, Енергодар, Токмак і вся ця область – пора додому”, – повідомила прогноз астролог Вакуліна.

Астролог Ангеліна Вакуліна розповіла, що напруга на фронті буде тільки зростати. За її словами, в зоні ризику опинилися чотири міста. Там окупанти можуть влаштовувати жорсткі теракти.

Найбільша небезпека підстерігає українців саме вночі – в той час, коли Росія найчастіше атакує українські міста.

Так, як каже астролог, в зоні ризику опинилися Житомир, Київ, Суми та Чернігів.

“Реальна небезпека по всій країні. Нічні терори будуть. Не відключайте звук на телефоні, не лінуйтеся йти хоча б в коридор, не кладіть дітей одних в кімнаті”, – сказала Вакуліна в інтерв’ю “Главреду”.

Вона додала, що можуть бути трагедії з жертвами серед мирного населення. Тому не можна нехтувати сигналами повітряної тривоги.

“Кожна тривога включається, йдіть в укриття. Ніхто, кого особисто торкнувся “приліт” не вірив, що прилетить в його будинок/квартиру”, – підсумувала астролог.

Що варто враховувати читачеві
Цей матеріал – ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Джерело