Одразу дві українські стрибунки у висоту піднялися на п'єдестал пошани етапу Діамантової ліги-2023 у Рабаті (Марокко). Ярослава Магучіх стала переможницею, а Ірина Геращенко виборола срібну медаль.

Магучіх виграла змагання з результатом 2,01 метра. Це найкращий результат сезону у світі. Ярослава на 1 см покращила свій попередній показник (2,00 м). Українка залишається єдиною спортсменкою у світі, яка цього року стрибала на висоту 2 м і вище.

Крім того, Магучіх встановила новий рекорд турніру в Рабаті. Попередній рекорд був встановлений 2011 року хорваткою Бланкою Влашич, яка стрибнула на 1,97 м.

Магучіх з рекордом сезону здобула "золото" етапу Діамантової ліги, Геращенко виграла "срібло"

Також Ярослава захистила звання переможниці змагань у Рабаті. Вона виграла цей етап Діамантової ліги і минулого року.

Своєю чергою, Геращенко здобула "срібло", підкоривши висоту 1,91 м. Ще одна українка Юлія Левченко завершила змагання з шостим результатом – 1,81 метра.