У Житомирі 110 спортсменів отримали стипендії від міського голови, розмір яких від двох до п’яти тисяч гривень. Такі стипендії щороку вручають до Дня фізичної культури та спорту в Україні.

Про це Суспільному розповіла начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

"Серед отримувачів стипендій — молоді спортсмени віком від 10 до 35 років, які упродовж року показали свої результати на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Сьогодні ми вручили 110 стипендій, зокрема 60 спортсменам, які виступають у олімпійських видaх спорту, 46 — у неолімпійських видaх спорту, і ще чотири — спорт для людей з інвалідністю", — говорить Ірина Ковальчук.

У Житомирі 110 спортсменів отримали стипендії від міського голови

Спортсменка Ольга Хомутовська отримала стипендію від міського голови за третє місце на чемпіонаті Європи серед молоді зі стрільби з лука.

"Ми були впевнені в нашій перемозі, незважаючи на те, що шансів було не багато. Ми тренувалися чотири місяці в Польщі, тому було дуже значуще, що наші зусилля виправдалися. Крім того, ми розуміємо, що третє місце — це не наша межа, і ми можемо досягти ще вищих результатів. Тому плануємо працювати наполегливо, аби бути першими не лише в Україні, але й у світовому чи європейському рейтингу", — каже Ольга Хомутовська.

Спортсменку Дарину Власенко відзначили стипендією міського голови за перемогу у змаганнях Кубку світу з фігурного катання на роликових ковзанах в Парижі.

"Мені подобається те, що я можу виразити свої емоції через свою програму під музику", — сказала Дарина Власенко.

Ірина Ковальчук розповідає, що у 2023 році до управління сім’ї молоді та спорту надійшло 200 заявок від молодих спортсменів на отримання стипендій.

"У цьому році ми впровадили систему грошових винагород для спортсменів, які одразу після міжнародних змагань привезли призові місця. Тому ця стипендія, як визнання, що ти в цих ста кращих спортсменів міста, які представляють нашу територіальну громаду на міжнародних аренах", — говорить Ірина Ковальчук.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Джерело