Поліцейський за покликом душі: прикарпатський спецпризначенець витягнув з-під завалів трьох побратимів
28-річний поліцейський Михайло Колибаб`юк – спецпризначенець роти поліції особливого призначення, – інформує обласна поліція.
На його рахунку десятки виконаних завдань під час антитерористичної операції та успішних боїв під час повномасштабної війни. Торік поліцейський, разом і іншими спецпризначенцями, опинився в епіцентрі масованого ракетного обстрілу у Запорізькій області. Тоді правоохоронцю вдалося врятувати трьох побратимів з-під завалів та вогню.
Коли почалась повномасштабна війна, Михайло один з перший зголосився вирушити на фронт. Його підрозділ поїхав на бойові завдання на початку березня. І успішно їх виконував на Київщині, Харківщина та Сумщині.
«Жахливо було від побаченого в Ірпені та Бучі. Багато загиблих людей, які просто валялись по дорогах. Це неможливо забути. І я думаю, що кожен українець це ніколи не забуде», – розповідає Михайло.
В травні спецпризначенці потрапили під масований ракетний обстріл в Запорізькій області. Окупанти запустили ракети вночі. Снаряди поцілили в будинок. Будівля за лічені секунди обвалилась на бійців, які на той момент відпочивали:
«Я проснувся від першого прильоту, встиг надіти каску, ми попали під завали. Я якось вибрався самотужки. Почувши крики про допомогу почав діставати хлопців. Я нічого не бачив. В той час думав про те, щоб допомогти побратимам», – пригадує Михайло. Під завалами опинились десятки спецпризначенців. Разом з іншими, які першими звільнились із-під бетону та вогню, кинувся рятувати людей. Михайлу вдалося витягнути трьох поліцейський. Від больового шоку, чоловік не відчував власних травм. А їх, як виявилось, було чимало: « Я не відчував, що в мене є якісь ушкодження. Але на другий день я зрозумів, що щось не так. Лікарі діагностували в мене численні забої, перелом, контузію».
Свій вчинок поліцейський подвигом не вважає, як і себе героєм. Каже, на його місці так поступив би кожен правоохоронець. Не дарма ж вони називаються поліцейською родиною, а їхнє братерство – непохитне.
Михайло зізнається, – для нього Герої всі, хто віддали життя за Україну. І серед них – прикарпатський спецпризначенець Віктор Паньків, який загинув у ту пекельну травневу ніч в Запорізькій області. Михайло досі називає його «батьком» і додає – пам’ять про нього не вмирає.
Поліцейський за покликом душі: спецпризначенець витягнув з-під завалів трьох побратимів

Джерело