Ввечері, 16 листопада, у телеграм-каналах поширилось відео конфлікту між людьми в Оболонському районі Києва відносно збору грошей на потреби військових.

На місце прибула поліція, яка врегулювала конфлікт та доставила до управління поліції п’ятьох представників благодійного фонду.

«Донати на ЗСУ» готівкою у скриньку: у Києві спалахнув скандал, відео та деталі поліції

Крім того, працівники поліції кваліфікували подію як шахрайство.

«Донати на ЗСУ» готівкою у скриньку: у Києві спалахнув скандал, відео та деталі поліції

Наразі розпочато кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України, йде перевірка всіх працівників фонду та документацію установи.

Нагадаємо, "благодійники" з даної організації почали погрожувати ветерану з інвалідністю Олегу Симорозу.

"Київ, вихід зі станції метро «Героїв Дніпра». Молодики по формі клянчать «донати на ЗСУ» готівкою у скриньку. По розмові з ними ми дізналися, що вони НЕ СЛУЖИЛИ і відповідно вони не мають жодного морального права вдягати мультикам. Далі ми дізнаємося, що вони працюють тут за ставку заробітної плати, яку виплачує фонд з грошей, які люди донатять на ЗСУ. Ну і враховуючи, що це готівка, то облікоувати її неможливо, саме тому шахраям так подобаються збори готівки. Далі частина грошей на карман, ну і на ЗСУ трохи, бо треба ж подяки у хлопців клянчити , бо бізнес має працювати. Схема тупа як двері", - повідомив Симороз.

За словами ветерана, пізніше приїхали "рішали та тітушки", один з них вирішив навіть погрожувати ветерану війни.

Останні новини України:

У Житомирі чоловік побився із працівниками ТЦК: з'явилася офіційна інформація.

Джерело