Також, полковник ЗСУ прокоментував, чи зможе негода зупинити окупантів

У програмі "Час: Online" з Марією Скібінською на "5 каналі" Герой України, полковник ЗСУ Дмитро Кащенко розповів про найгарячіші точки, де зараз точиться головна арена бойових дій.

Дивіться повний випуск програми:

Чого чекати від ворога у зимовий період: полковник ЗСУ Дмитро Кащенко про найважчі ділянки фронту (Відео)

"Ну, в нас, в принципі, зіткнення йдуть по всій лінії. Але, от, мабуть, знову ж таки, на мою думку і спілкуючись з різними військовими, з різних бригад.. то я для себе виділяю мабуть найскладніший – це Авдіївський напрямок, от і Харківщина, Куп'янський напрямок. Хоча там, не так далеко від них, і той же самий, там Лиманський напрямок, де ліси і постійні також, от.. там штурми. Це мабуть такі, найбільш-найбільш мабуть найболючіші на сьогоднішній день напрямки, де противник, просто от він, по трупах своїх же йде, наступає", – сказав полковник ЗСУ.

Кащенко зазначив: "Ну людський ресурс, нажаль в тієї країни досить невичерпний, тому, так, ці напрямки досить таки складні".

"Хоча, ну не можна так сказати, що от у нас, от на Авдіївському напрямку дуже там складно, а наприклад, там на Запорізькому, так там можливо менше там цих (ред. – ворожих) штурмів, але ж всеодно війна йде і всеодно люди гинуть і.. у нас гинуть кращі, а у них (ред. – окупантів) гинуть покидьки суспільства", – наголосив він.

Полковник ЗСУ прокоментував, яким бачить розвиток подій на зимову кампанію

"Я не думаю, що росіяни, щось видумають нам нове. Ну, наприклад, на відміну від Бахмутського напрямку. Єдиною зміною, ну що може буде, ну для нас гіршим, те, що ворог він навчається постійно. І на сьогоднішній день, тобто, якщо ми беремо там Бахмут і кількість, наприклад, там цих м'ясних штурмів (ред. – рф) солдатських, там "вагнера" і так далі була досить велика – вона така сама, я думаю така сама вона буде і на Авдіївському там, на Мар'їнському напрямках", – сказав він.

Кащенко додав: "Але ж, до цього в нас ще додадуться FPV-дрони (ред. – окупантів). Тому, що росія за цей рік, вона досить таки накопичила, вона зробила непоганий такий крок вперед в цьому напрямку. Тобто, до цих м'ясних штурмів (ред. – ворога), ще додадуться.. технології. Будуть повітряні штурми (ред. – окупантів). Тобто, я думаю, що буде важкувато".

Він прокоментував, чи зможе негода зупинити ворога.

"Ну, дивіться, по-перше, погодні умови, вони сковують москалів, вони сковують і нас. Тобто, вони впливають однаково, що на них, що на нас. Так, звісно, їм (ред. – окупантам) мабуть десь буде трохи важче, тому, що вони намагаються нас контратакувати. Але ж при цьому і ми наступаємо, хай там досить повільно, але ми наступаємо і в першу чергу це і на нас буде відображатися. Ця відповідно негода", – сказав полковник ЗСУ.

Кащенко зазначив: "Ну, знову ж таки, наприклад, якщо ми беремо, той же самий Авдіївський напрямок, ну донецька земля, вона досить така масляниста, досить така в'язка, то можливо поки ми там знаходимося в обороні перебуваємо, то нам можливо буде і вигідніше. Те, що вони (ред. – окупанти) будуть десь там можливо менше використовувати там, тої ж самої бронетехніки".

Як повідомляв 5.UA, Україна має намір продовжувати свої наступальні операції в зимові місяці – генерал Браун.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також відео за темою: 

"російських солдат треба розчиняти в кислоті" – Герой України Дмитро Кащенко – "Хто з Мірошниченко".

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

 

 

 

Джерело