Шахраї будуть покарані

До $6 тис з людини та все марно: в Україні прикрили ще чотири “схеми” для ухилянтів

В Україні прикрили ще 4 схеми ухилення від мобілізації
В Україні продовжили військовий стан, а разом із ним і загальну мобілізацію. Багато військовозобов’язаних всіляко намагаються «відкосити» від мобілізації і вдаються до найрізноманітніших методів. Про чергові схеми розповідає Служба безпеки України.

Як повідомляють, правоохоронці ліквідували нові схеми, які дозволяли військовозобов’язаним чоловікам незаконно ухилятися від мобілізації та виїжджати за межі України.

В Україні вдалося викрити ще 4 схеми ухилення від військової служби та нелегального виїзду за кордон чоловіків призовного віку. Внаслідок комплексних заходів у різних регіонах України було затримано організаторів угод.

За «фінансову винагороду» вони пропонували військовозобов’язаним сховатися від призову на підставі підроблених медичних довідок та посвідчень представників громадських організацій.

За свої послуги аферисти просили близько шести тисяч доларів. За всіма викритими фактами продовжуються розслідування для встановлення всіх обставин злочинів та притягнення винних до відповідальності.

У Полтаві правоохоронці затримали місцевого жителя, який продавав військовозобов’язаним членські квитки однієї із громадських організацій боротьби з корупцією.

За даними слідства, підроблений документ зовні схожий на посвідчення співробітника правоохоронних органів.

“Пакет послуг” передбачав інструктаж клієнтів щодо використання підробки під час спілкування з посадовими особами військкоматів, щоб уникнути повістки.

На Житомирщині затримали місцевого жителя, який пропонував “ухилянтам” забронювати їх від мобілізації або “списати” з військового обліку за станом здоров’я.

А на Івано-Франківщині викрили керівника компанії-перевізника, який фіктивно оформляв ухилянтів на своє підприємство.

Потім він вносив персональні дані до системи “Шлях” для безперешкодного виїзду їх за кордон як водії міжнародних пасажирських рейсів.

На Рівненщині СБУ ліквідувала ще один канал втечі військовозобов’язаних до Євросоюзу. До організації нелегального “трафіку” причетний керівник місцевої фірми, яка займається вантажними перевезеннями.

Разом із трьома спільниками він підшукував “ухилянтів” та оформляв їх водіями-дальнобійниками, які виїжджали до країн ЄС.

Сообщение До $6 тис з людини та все марно: в Україні прикрили ще чотири “схеми” для ухилянтів появились сначала на NEWS TiME.

Джерело