Перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла вийти до чвертьфіналу турніру WTA 1000 у Дубаї (ОАЕ).

В 1/8 фіналу 29-річна українка (№20 WTA) зазнала поразки від першої ракетки світу польки Іги Швьонтек.

Поєдинок тривав 1 годину 25 хвилин і завершився з рахунком 6:1, 6:4 на користь польської тенісистки.

Світоліна програла першій ракетці світу та не зуміла вийти до чвертьфіналу турніру в Дубаї

Додамо, що це була третя особиста зустріч тенісисток. Двічі з матчів переможницею виходила Швьонтек, одного разу тріумфувала Світоліна (у чвертьфіналі Wimbledon-2023).

Зазначимо, що на старті цього турніру Світоліна перемогла іншу українку Ангеліну Калініну, а потім здобула впевнену перемогу над Татьяною Марією з Німеччини.

Нагадаємо, для Еліни це був перший турнір після Australian Open-2024, на якому вона в 1/8 фіналу зі сльозами знялася з матчу проти чешки Лінди Носкової через травму спини.

Зірка українського тенісу знялася з матчу проти росіянки на турнірі в Досі – яка причина (відео)

"Найстрашніша ніч": зірка українського тенісу потрапила під обстріл в Одесі (відео)