Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які й дня не можуть спокійно прожити без цікавих новин з автосвіту, є дуже пізнавальна історія про легендарний "Запорожець". Жага швидкості здатна творити справжні дива, і навіть таке авто, як "Запорожець", яке не створене для гострих відчуттів, можна зробити дуже крутим.

Автоумільці з Дніпра перетворили дідусь ЗАЗ-968 на справжній ралійний спорткар, який здатний розігнатися до 140 км/год.

Про незвичайний автомобіль розповіли у невеликому сюжеті на одному з українських телеканалів.

Дідусевий

Дідусевий

Над "Запорожцем" було проведено колосальну роботу. У ході тюнінгу майстри суттєво полегшили конструкцію машини завдяки заміні ряду вихідних компонентів на нові. Також полегшили салон, зокрема викинули задній диван, а передні крісла замінили на спортивні "ковші" із чотириточковими ременями.

Дідусевий

Зовні ЗАЗ-968 також зазнав чимало змін. Насамперед в очі впадає забарвлення кузова з численними логотипами компаній-спонсорів. Також на автомобіль встановили новий капот та оптику.

Дідусевий

Також автолюбителі доопрацювали салон "Запорожця", додавши додаткові прилади та датчики, без яких не обійтися під час перегонів. Також було встановлено каркас безпеки.

Дідусевий

Наголошується, що майстри не стали міняти стандартний двигун "Запорожця", а лише підвищили його продуктивність за рахунок низки маніпуляцій. Зрештою потужність двигуна склала 60 кінських сил, що при невеликій вазі автомобіля дозволяє розганятися до 140 км/год.

Також у ході тюнінгу було покращено ходову частину "Запорожця", завдяки чому він здатний показати хороший результат навіть на бездоріжжі.

Раніше повідомлялося, такі авто були поза законом: як виглядає перший кабріолет із "Запорожця".

Також, "Париж - Дакар" вже зачекався: у Дніпрі ентузіасти створили зі старого "Запорожця" ралійного монстра.

Джерело