У Вінниці 18 жовтня пройшла "Хода за свободу". Інформаційну акцію організували в рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Більше пів сотні людей з чорними парасольками у руках та інформаційними плакатами пройшлися мовчазною ходою центром Вінниці.

Організатори – департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та міської ради, а також громадські організації.

День боротьби з торгівлею людьми започаткував Європейський Парламент у 2007 році. За словами голови Вінницької обласної правозахисної організації “Джерело надії” Алли Студілко, щороку до них звертаються понад 100 людей, які постраждали від торгівлі людьми. Акцію ж організували втретє. Роблять це для того, щоб привернути увагу громадськості до цієї проблеми.

“Хода за свободу” тривала близько години. Учасники заходу пройшлися мовчки від Європейської площі по вулиці Соборній, Театральній, Грушевського та повернулися знову на площу Європейську. Рух транспорту не перекривали, адже люди йшли по тротуару. За порядком наглядала поліція.

Читайте також Greening of the Planet: вінничан запрошують долучитися до екологічної акції У Вінниці розпочався міжнародний фестиваль "Подільська лялька"

Джерело