Португальці пропустили тільки один м'яч у свої ворота.

Збірна Португалії з футзалу повернулась на перше місце в групі А на чемпіонаті Європи.

У першому матчі португальці обіграли з перевагою у два голи сербів ( 4:2), а вже в другому протистоянні континентальної першості зустрілись із господарями турніру - нідерландцями. До цього востаннє Португалія та Нідерланди грали ще у 2015 році - тоді сильнішими були другі, і матч завершився їхньою перемогою за рахунку 2:1. Однак цього разу гра розвивалась за іншим сценарієм.

Португалія обіграла Нідерланди й очолила групу збірної України на чемпіонаті Європи з футзалу

Уже в першому таймі португальці створили гандикад у два забиті м'ячі. Першим на шостій хвилині відзначився Саадуні, після чого ще один гол команді приніс Варела. Уже на початку другого ігрового відрізку Варела відзначився дублем.

Господарі турніру, своєю чергою, зуміли розмочити рахунок після екватора другого тайму - відставання скоротив Буюзан. Однак на більше нідерландців не вистачило. На останній хвилині гри Афонсу забив ще один м'яч у ворота суперників і встановив фінальний рахунок матчу - 4:1.

Таким чином португальці очолили групу А, змістивши з першого місця Україну, яка потрапила на проміжну лідерську позицію після розгромної перемоги над Сербією.

Португалія - Нідерланди - 4:1

Голи: Саадуні (Зікі Те), 6; Варела (Зікі Те), 20; Варела, 23; Афонсу, 40 - Буюзан (Ель Ганнутик), 30.

Група А Португалія - 6 (2 матчі), 7:2 (різниця м'ячів) Нідерланди - 3 (2), 4:6 Україна - 3 (2), 8:4 Сербія - 0 (2), 3:10 Що необхідно Україні для виходу з групи?

Кожній з команд у групі А залишилось провести по 1 зустрічі. Зокрема, Україна протистоятиме Португалії, коли Нідерланди зіграють проти Сербії. У наступний раунд виходять збірні, що посіли перші два місця в турнірній таблиці.

Україна може вийти з групи за наступних сценаріїв:

Україна обігрує Португалію з будь-яким рахунком України програє Нідерандам, водночас Сербія виграє в Нідерландів із різницею не більше ніж у 8 мячів Нідерланди програють Сербії з різницею менше ніж у 8 голів, тоді матч Україна - Португалія не впливає на вихід України з групи А

Україна не вийде з групи за наступних сценаріїв:

Матчі Україна - Португалія та Сербія - Нідерланди закінчуються внічию Україна поступається Португалії, а Нідерланди наберають очки в грі з Сербією Сербія обігрує Нідерланди з різницею у 8 голів і більше, водночас Україна програє Португалії Що далі П'ятниця, 28 січня, 21:30. Україна - Португалія.