Нацгвардієць з Вінниччини Володимир малює відомих поетів у військовій формі та зі зброєю. Тараса Шевченка зобразив одягнутим у бронежилет, Лесю Українку — в касці. Про це розповіли у військовій частині 3008 Нацгвардії України.

Захисник працював логістом на металопластиковому заводі. Коли Росія пішла повномасштабним наступом на Україну, призвався до лав Нацгвардії.

Навіть на службі малює звичайним простим олівцем. За його словами, таким чином відпочиває. До війни малював природу та квіти, а в картинах були спокій і тиша.

Шевченко у бронежилеті та Леся Українка в касці: захисник з Вінниччини малює відомих поетів

"Не навчався малюванню ніде. Зі шкільних років перемальовував стінгазети, малював на задньому листочку зошита портрети, карикатури. Десь щось побачив, десь уявив. Дівчині писав листи і оформлював їх. Стандартний листок А4 розмальовував, обпалював кінчики. Тексту було мало, а оформлення багато. Зараз намагаюся знаходити пару хвилин і займатися. Так відпочиваю. Якщо буде терпіння та спокій, зможемо захищати свою країну ", – розповідає Володимир.

Побратимів обіцяв запросити на першу виставку, яку планує влаштувати після перемоги.

Читайте також Зібрали понад 200 тис. грн: на Вінниччині лісівники придбали два автомобілі для захисників "Щоб їли і перемагали ворога": вінничанка готує консервацію для захисників

Джерело